Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo?

Nový účet

Již máte účet?

Zapomenuté heslo

Vzpomněli jste si?
PK SERVIS ZLÍN

Sortiment

Způsoby doručení

Existuje několik možností, jak Vámi vybrané a objednané zboží u nás zaplatit a jakým způsobem si je nechat zaslat, nebo vyzvednout na našich pobočkách.

1.  Osobní odběr na pobočkách

Pokud jste z blízkého okolí našich poboček (seznam poboček) doporučujeme ji navštívit. Naši proškolení prodavači Vám rádi pomohou s výběrem zboží, poradí s případnými možnostmi použití produktů a rozdíly mezi jednotlivým zbožím jak ohledně kvality tak ceny. Doručení zboží na pobočku je ZDARMA.
 
Možnost plateb při osobním odběru: Hotově, platba kartou, platba předem (zálohovou fakturou).

2. Přepravní společnost ČP-Česká pošta

ČP doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky.  Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou ČP nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládacím depu a o uložení na depu budete informováni.
 
Pozor!
Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena dopravného při dodání ČP :
 
U objednávky na dobírku do 5000,- bez DPH je dopravné 150,- bez DPH
U objednávky na dobírku nad 5000,- bez DPH je dopravné ZDARMA

3.  Toptrans

TOPTRANS EU, a.s. doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé. V den expedice obdržíte SMS s informací o doručování Vaší zásilky. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou TOPTRANS nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližším středisku (seznam středisek)
 
Cena dopravného při dodání TOPTRANS:
 
U objednávky na dobírku do 500,- bez DPH je dopravné 499,- bez DPH
U objednávky na dobírku do 5000,- bez DPH je dopravné 499,- bez DPH
U objednávky na dobírku do 20000,- bez DPH je dopravné 199,- bez DPH
U objednávky na dobírku nad 20000,- bez DPH je dopravné 159,- bez DPH

4. Doprava nadrozměrných zásilek

U zakázek nadměrných rozměrů (nad 2m) a nadměrné váhy (nad 30kg) se dopravné řeší zasíláním TOPTRANS EU, a.s. a ke standardnímu dopravnému je dle velikosti objednávky doúčtováno dopravné, které je předem konzultováno se zákazníkem.

Mimo Českou republiku zboží nedodáme!

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.