Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo?

Nový účet

Již máte účet?

Zapomenuté heslo

Vzpomněli jste si?
PK SERVIS ZLÍN

Sortiment

O nás

Jak jsme před 27ti lety založili naši firmu PK SERVIS ZLÍN s.r.o.?

Naši firmu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 1996. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento pocit a jistotu máme pevně zakořeněný dodnes. Naším hlavním zájmem není nepřeberné množství zaměstnanců a vysoké výkony, na úkor pečlivosti a kvality, ale hlavně osobní a individuální přístup ke každému. Dobře zvážíme, jak nejlépe, odpovědně a s klidným srdcem Vaše požadavky zajistit.

Naše pracovníky si pečlivě vybíráme a kromě jejich bezvadných referencí, dáme velmi i na osobní dojem a vzájemné sympatie.

Proč prodej elektrického ručního nářadí a řešení výroby stlačeného vzduchu?

V roce 1996 jsme nejdříve začali s půjčovnou elektrického ručního nářadí. Naši zákazníci se stále rozrůstali a na začátku roku 1997 se naše firma začala zabývat prodejem-servisem elektrického ručního nářadí a zahradní techniky. V roce 2000 naše firma začala řešit výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Postupně jsme tedy začali rozšiřovat naše služby a získávali zkušenosti. Od jednoho zaměstnance se dnešní společnost rozšířila na jedenáct. 

Servis se stal hitem.

Naši zákazníci stále častěji požadovali servis zakoupených strojů. Postupně jsme tedy začali rozšiřovat naše služby i o nabídku servisu, který se rychle stal hitem. Naši zákazníci začali zjišťovat jak jednoduché, poměrně finančně nenáročné je nechat si opravit stroj v našem servisu.

Zajišťujeme servis elektrického ručního nářadí s mnohaletými zkušenostmi. U nás se o Vaše nářadí postarají odborně vyškolení mechanici. Ti zajistí, aby bylo Vaše nářadí důkladně zkontrolováno, proměřeno, vyčištěno a kvalitně opraveno. 

V současné době nabízíme služby profesionálního nezávislého servisu, zaměřeného na šroubové kompresory značek SCHNEIDER, ATMOS, INAIRCOM a ALMIG. Náš tým tvoří kvalifikovaní a zkušení technici, odborně zdatní v jednotlivých potřebných specializacích.Provádíme preventivní servisní prohlídky v souladu s předepsaným servisním plánem výrobce. Pro své zákazníky zajišťujeme částečné i kompletní opravy – vždy přitom využíváme výhradně originální značkové díly. Servis kompresorů realizujeme rychle, aby byl co nejméně narušen chod vašeho provozu. Řešení máme i v případě, kdy je z důvodu opravy nutno kompresor na nějaký čas odstavit. Rádi vám zapůjčíme kompresor náhradní.

Příliš nízké ceny? V našem oboru to není nejlepší cesta!

Nepatříme mezi firmy, které lákají své zákazníky na neuvěřitelně nízké ceny. My totiž víme, že dobrý prodavač, servisní technik a obchodní zástupce si cení své práce, zkušeností, odbornosti a vzdělání. A my si jí ceníme také. Pravidelně jsou realizována školení, která přispívají ke zvýšení kvalifikace zaměstnanců. Do školení jsou zapojeni všichni zaměstnanci firmy, kteří se pravidelně zdokonalují ve své profesi. Snažíme se ceny udržet v dobré rovině pro všechny strany.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.