Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo?

Nový účet

Již máte účet?

Zapomenuté heslo

Vzpomněli jste si?
PK SERVIS ZLÍN

Sortiment

šroubový kompresor PS-C 7-10 ; S61071020

PS-C 7-10
Stacionární šroubový kompresor
Příkon 7,5 kW
Napětí 400 V
Max.tlak 10 bar
Objemový proud 1050 l/min
Hlučnost 67 dB (A)
Rozměry Š x H x V 650 x 580 x 800 mm
Hmotnost 115 kg
Připojení G 1/2"
Objednací číslo S61071020

Spolehlivý přímý přenos síly zaručuje úsporu energie Celkový výkon elektromotoru se pak přenáší do šroubového bloku při zachování maximální účinnosti a spolehlivosti provozu. Řada PS-C byla navržena pro nepřetržitý provoz ve velmi náročných podmínkách použití. Při návrhu jsme se nezaměřovali pouze na spotřebu energie, ale také na náklady na údržbu, provoz a snadnou instalaci. Na trhu se stlačeným vzduchem vyniká řada PS-C skvělými stroji, a to také díky integrované kondenzační sušičce, která může být uložena do rámu kompresoru, aniž by bylo zapotřebí provádět změny tvaru nebo rozměrů.

Kompaktní a tichý Modely PS-C jsou k dodání o výkonu 4 až 7,5 kW a s hladinou hluku mezi 63 a 68 dB(A). Celý stroj je mimořádně tichý a kompaktní, a vyniká symetrickými rozměry.

Chladící systém Axiální ventilátor se stará o optimální proud chladicího vzduchu přes naddimenzovaný chladič. Chod ventilátoru je řízen termostatem, řídící jednotkou ETMII, která sleduje provozní teplotu na šroubovém bloku. Veškeré vzduchové i olejové hadice jsou vyrobeny z pryže s vysokou tepelnou odolností.

Regulace pracovního tlaku pomocí převodníku Průběžně zaručuje přesný a stabilní chod. Díky převodníku lze pracovní tlak upravovat přímo v řídící jednotce, aniž by bylo potřeba přistupovat k mechanickému zásahu. Na displeji se vždy zobrazuje aktuální tlak i teplota.

Snadná údržba Ke všem vnitřním mechanickým i servisním dílům se snadno dostanete. Běžná údržba je tak nenáročná a rychlá.

Nádoba odlučovače oleje Splňuje nařízení ES 87/404 a stará se o vynikající prvotní odlučování oleje a vzduchu. Tak zvyšuje účinnost separačního filtru.

Snadno přenosný Stroj lze snadno zvednout pomocí vysokozdvižného vidlicového vozíku nebo ručního vozíku. K tomu slouží ocelová vzpěra upevněná mezi patkou u základny vzdušníku (obojí na přední straně a na boku).

Odvod kondenzátu Modely osazené tlakovou nádobou mají odvod kondenzátu s kulovým kohoutem.

Sací regulátor Robustní a spolehlivý sací regulátor IR10.

Přímý pohon Pohon mezi šroubovým blokem a elektromotorem je zajištěn prostřednictvím bezpřevodového přímého spojení. Optimální přenos síly, maximální spolehlivost a účinnost. Díky malým rozměrům spojky mezi šroubem a motorem se jedná o velmi kompaktní stroj.

Pokročilá řídící jednotka ETMII

pracovní tlak (při odlehčení/zatížení)
teplotu oleje
celkový počet pracovních hodin
počet hodin při zatížení
stavová kontrolka kompresoru(pohotovost, odlehčení, zatížení)
hodiny do příští údržby
Vysoce výkonný šroubový blok FS 26TFC Šroubové bloky jsou kompletně navrženy, vyrobeny a odzkoušeny výrobcem: vlastní konstrukce šroubového profilu zaručuje vysoký výkon, nízkou teplotu, a nižší spotřebu energie.

Na dotaz

Mohlo by se hodit

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.