Klíč maticový plochý 55x60mm ; KEN5804500K
Klíč maticový plochý 55x60mm oboustranný, délka 500mm Kennedy (KEN5804500K) klíč
Klíč maticový plochý oboustranný velikosti 55 mm x 60 mm a délky 500 mm.Vyhovuje normě DIN 895.